Drive In Sistem
Paletli ürünlerin derinlemesine istiflenmesini sağlayan bu sistemde, istifleme araçları yükleme kanallarını bir koridor gibi kullanarak, arkadan öne doğru doldururlar. Böylece yüklerinizi blok olarak yerleştirme ve boşaltma imkanı sağlanmaktadır. Koridor aralıkları dar olduğu için yüksek verimde depolama olanağı sağlar.Yine bu sistemde yükleme için travers yerine raylar kullanılmaktadır.
Drive-in'in tek yönlü girişe sahip olması nedeniyle son giren ilk çıkar (lifo) metoduna uygun olarak istifleme yapılabilir.Düzenli ürün sirkülasyonuna sahip işletmeler için idealdir.
Palet oturma profili galvaniz olarak sunulurken, sistemde yer alan ayaklar ve diğer tüm sistem parçaları fosfat banyosu yardımıyla temizlenip, elektrostatik toz boya ile boyandıktan sonra 200ºc'de fırınlanır. Bu sistem soğuk depolarda da kullanılabilir.

 

Teknik detay

Web sitemizden Ağır Yük Raf Sistemleri - Drive In Sistem - Kayar Raf Sistemi - Konsol Kollu Raf Sistemi - Mezanin Raf Sistemi - Paletli Yükleme - Sırt Sırta Raf Sistemi - Araç Lastik Raf Sistemleri - Hafif Yük Raf Sistemi - Soğuk Hava Depo Sistemleri - Kompakt Arşiv Sistemleri - Çelik Raflar - Yapı Market Raf Sistemleri - Oto Market Raf Sistemleri - Soyunma ve Dosya Dolapları - 3D Proje Örnekleri - Modüler Yapı Sistemi - DMO Ürünlerimiz - Pafta Dolabı ürünlerimize ilişkin detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Gökdoğan Raf ve Donanım Sistemleri
Merkez: 1185. Sk. No:36 Ostim - ANKARA, T : 0312 385 84 00 (pbx), F: 0312 385 23 84
Fabrika: Ankara Organize Sanayi Bölgesi Babürşah Cad. No:9 Sincan ANKARA, T : 0312 267 08 78 - 79, F : 0312 267 09 79
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. © 2011 Gökdoğan Raf ve Donanım Sistemleri.
Facebook
Kalite
Web Tasarım